پوست و مو

کاشت مو و انواع آن همراه با عوارض و هزینه

کاشت مو

کاشت مو و انواع روش های کاشت مو اعم از کاشت مو sut ، fit ، fut و fue همچنین عوارض و هزینه کاشت مو  مورد بررسی قرار می دهیم. با آرسینه همراه باشید.

مو یک عضو ظاهر ساز در چهره ی مردان و زنان است که بر اثر عواملی همچون استرس،ژنتیک،کمبود ویتامین ها،تغذیه های نامناسب،مشکلات هورمونی و… موجب ریزش موی افراد میشود و گاهی طاسی سر را به همراه دارد که اعتماد به نفس افراد را به پایین ترین حد خود میرساند و موجب میشود روحیه ی افراد پایین بیاید و مشکلات روحی و روانی زیادی برای افراد به همراه دارد که به روابط شخصی و اجتماعی افراد لطمه زیادی وارد میکند

در همین خصوص همه به دنبال راه چاره ایی برای این مشکل خود هستند از قبیل دارو درمانی، ماینوکسیدیل ، گیاه درمانی و.. که عوارضی به همراه دارد و در صورت درمان هم قابل برگشت است و زود به حالت اول بر میگردد.خوشبختانه با پیشرفت علم روش کاشت مو به میان آمد که این مشکل بزرگ را برای همه ی مردم جهان از میان برداشته است.

کاشت مو چیست؟

امروزه بهترین و دائمی ترین روش برای ترمیم و درمان موهای از دست رفته روش کاشت مو است.

کاشت مو ، همان پیوند مو است که امروزه یک عمل بی ریسک و پر مخاطب در دنیا به شمار می رود .درعمل کاشت مو فولیکول مو را از آن قسمت موی بدن که استحکام بالایی داشته باشد و بدون ریزش باشد را برداشت میکنند و با ظرافت تمام و بدون ایجاد آسیب ب فولیکول، به سمت جاهای خالی و منطقه طاس سر میبرند.

کاشت مو با چندین روش انجام میگیرد که همهی روش آن مطمعن هستند و همه از انجام آن رضایت داشتند.اولین قدم برای انجام کاشت پیدا کردن یک جراح ماهر استفتا بتوانند با بالاترین سرعت و امکانات و کمترین هزینه جراحی  عالی و با کیفیت برای بیماران انجام دهد.

مراحل کاشت مو

در کاشت  موهای پشت سر یا موی ناحیه ایی از بدن بیمار را برداشت میکنند و بعد با میکروسکوپ فولیکول های مو را جدا جدا استخراج میکنند و با ظرافت هرچه تمام تر در ناحیه ی خالی از مو،با زدن برش های یک میلی متری پیوند را انجام میدهند.

پزشک متخصص موها را باید با ظرافت تمام برداشت کند تا جای هیچگونه بخیه و اسکاری به وجود نیاید متخصص مربوطه،محل سر را برای بیمار بی حسی موضعی میکند تا بیمار هیچگونه دردی را احساس نکند.کاشت مو در وحله ی اول نیاز به یک تیم قوی و ماهر برای کاشت مو دارد که حتما قبل از عمل مشاوره های لازم به بیمار بدهند و طبق وضعیت بیمار روش های درمانی مناسبذ خود شخص را به آن پیشنهاد می دهند.

در کاشت مو،بدن به دلیل اینکه از موی خود شخصپیون زده میشود و فولیکول خود شخص را انجام میدهد بدن هیچ واکنشی را نشان نمی دهد و هیچگونه آلرژی و پسزدنی  را به همراه ندارد زیرا بدن مو را بیگانه تلقی نمیکند.یک پزشک با تجربه میتواند به ظریف ترین شکل ممکن موهارا برداشت کند که فقط یک خط کاملا باریک می ماند که در این مرکز تخصصی با داشتن ماهرترین پزشک متخصص این امکان را میدهد که با بهترین شکل مو ها را برای بیماران می کارد.

انواع کاشت مو

روش های بسیاری برای کاشتن مو وجود دارد اما در این بخش می خواهیم محبوب ترین و روش هایی که در دنیا رایج است را بیان کنیم

کاشت مو به روش Punch

اولین روش و قدیمی ترین روش کاشت مو است،موها در این روش دسته ایی برداشت میشوند و با ایجاد سوراخ در پوست سر مو ها را می کارند .اما چون این روش موهارا مصنوعی جلوه میدهد و حالتی عروسکی ایجاد میکند دیگر کاربردی ندارد و از بین رفته است.

کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش FIT ،نیاز به جراحی ندارد و تعداد محدودی از موهارا می تواند پیوند دهد

 

کاشت مو

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT  همانند روش بالا است با این تفاوت که نیاز به جراحی دارد.این روش کاشت مو،موهارا از طریق نوار کوچک در ناحیه پشت سر با استفاده از بی حسی عمل کاشت را انجام میدهند.در این روش نیازی به تراشیدن کل موهای سر افراد نیست و فقط بخشی از مو که برای برداشت لازم است را کوتاه میکنند و بعد هم فولیکول ها را جدا و منظم در محل مربوطه میکارند.این روش 3 الی 5 ساعت زمان را برای انجام کاشت  نیاز دارد.

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو  روش sut بهترین،جدید ترین و پر مخاطب ترین روش در تمام دنیا انتخاب شده است و روشی صد در صد تضمینی و کاربردی شناخته شده است.این روش ،روش تکامل یافته ی روش هی قبلی می باشد و کامل ترین و بهترین روش در کاشت موی طبیعی میباشد.

پیوند مو بهترین راه حل برای درمان ریزش مو می باشد که این کلینیک تخصصی، مفتخر است این شیوه ی کاشت  را در ایران به بالاترین کیفیت ممکن انجام دهد .این روش کاشت مو هیچ گونه آسیبی به فولیکول موها در هنگام برداشت وارد نمیکند زیرا از بهترین متخصص و مجرب ترین تیم درمان برای این عمل استفاده میکنند و با ظرافت هرچه تمام تر فولیکول هارا برداشت،وبا دقت و ظرافت فراوان آن را در محل طاسی می کارند.

این کار باعث تراکم بیشتر موها شده و نسبت به روش های دیگر 4 برابر تراکم بیشتری دارد .این روش نیاز به جراحی ندارد و بدون برش و هیچگونه دردو خونریزی ایی صورت میگیرد که این روش را منحصر به فرد تر کرده است در این روش جای بخیه و اسکار به هیچ وجع بر سر نمیماند و همین موضوع باعث شده است که ظاهر فرد کاملا طبیعی جلوه کند و بدون هیچ گونه علامتی موهایی طبیعی و بدون تشخیص در فرد ظاهر گردد.

مدزت زمان روش sut

این روش رشد و رویش سریعتر موهای کاشته شده را به همراه دارد و در 6 الی 9 ماه موها به بالاترین تراکم خود میرسند بر عکس روش های دیگر که 123 الی 14 ماه زمان را به خود اختصاص میدهند.در این روش کاشت مو ،قبل از انجام عمل موی شما را نسبت به چهره ی خود شما طراحی میکنند تا طبق عکس طراحی شده ،موهای مناسب با چهره ی شما کاشته شود.

این روش ،این امکان را به همه میدهد که مو از تمام مناطق بدن برداشت شود و بدون ایجاد خط اسکالپ و بخیه در بدن در محل مورد نظر کاشته شود.

توجه کنید که کاشت مو به روش SUT با کاشت مو به روش سیفر متفاوت بوده و این روش کامل ترین و درمانی ترین روش ها در دنیا به شمار میرود و به دلیل مزایای بالا و کامل خود توانسته است روز به روز به شمار مخاطبان خود بیافزاید.

عوارض

خوشبختانه پیوند مو عوارضی به همراه ندارد در گذشته عوارض کاشت مو  خفیفی همچون،خونریزی و تورم و سوزش وجود داشت که خوشبختانه با وجو روش sutتمامی این موارد جزئی هم از میان برداشته شد و تا به حال هم هیچ گزارشی حاکی بر آسیب این روش داده نشده است. این روش کاملا تظمینی است و بدون ضرر بوده و موهارا به طبیعی ترین شکل ممکن بدون ایجاد آسیبی برای بیماران جلوه میدهد.به گونه ایی اصلا قابل تشخیص کاشته شده بودن موها نمی باشد.

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو،بستگی به وسعت ریزش مو و تعداد موهای پیوند شده و گرفته شده می باشد و برای هر شخص قیمت متفاوتی نسبت به شخص دیگر در نظر گرفته میشود.لازم به ذکر است که هر روش و دستگاهی قیمت مخصوص به خود را دارد ،بیماران عزیز در جلسه مشاوره میتوانند از قیمت درمان مختص به خود آگاه شوند.

تبلیغات متنی

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا