زیبایی

اسکالپ ابرو چیست؟ از مزایا و عوارض تا هزینه

اسکالپ ابرو

همه ما به این موضوع پی برده اییم که چقدر ابرو قادر است در زیبا سازی چهره و صورتمان سهیم باشد.خصوصا در خانم ها که برای زیبا تر جلوه نشان دادن صورت خود نیاز به ابروانی زیبا دارند.معمولا به دنبال مداد یا سایه ابرو می روند که باید هر روز و همیشه از کشیدن آن ها استفاده کنند که هم وقت گیر و سخت است و مهم تر از ان کم پشتی و ریزش ابرو هارا در بردارد. در ادامه با آرسینه همراه باشید.

با وجود تاتو همه به سراغ آن رفتند که متاستفانه به دلیل ماژیکی بودن و غیر طبیعی نشان دادن چهره از میان رفت.اما خوشبختانه با به وجود آمدن میکروپیگمنتیشن معجزه ایی برای زیبایی  رخ دارد.

اسکالپ ابرو چیست؟

اسکالپ ،روشی است برای ابرو های کم پشت  و کسانی که مایل به آرایش دائمی هستند  که در دنیای امروز با وقت کم و مشغولیت های زیاد همه به دنبال آسان ترین راه برای زیبایی خود هستند که بهترین راه برای زیبایی و آرایش دائمی ابرو ها اسکالپ  است. میکروپیگمنتیشن برای کسانی که فلج هستند جزء بهترین روش ها است.

میکرو اسکالپ به القای دانه های ریز رنگی بر قسمت رویی پوست میگویند . در اسکالپ ابرو ، خط های مویی به طبیعی ترین حالت ممکن لا به لای ابرو ها ترمیم میشود .و بسیار ظریف و طبیعی همانند موهای ابرو اسکالپ میشود.

میکروپیگمنتیشن ، با استفاده از سوزنی کاملا نازک که رنگ مخصوص به خود دارد قسمت های خالی ابرو و قالب ابرو را طراحی ظریف میکند.و رنگ دانه های خود را به سطح پوست تزریق میکند.اسکالپ سر با داشتن سوزنی بسیار نازک که کاملا طبیعی و ظریف عمل میکند و خوشیختانه جزء پر طرفدار ترین روش ترمیم ابرو به شمار میرود .اسکالپ سر دستگاهی است که اجزای یکبار مصرف داردوو موجب انتقال آلودگی و بیماری از فردی به فرد دیگر نمیشود.

اسکالپ ابرو

مزایای اسکالپ ابرو

اسکالپ ابرو،طبیعی بودن،عدم تغییر رنگ بعد از گذشت زمان،قرینه بودن ابروها،امکان تغییر مدل ابرو ها به شکل دلخواه بعد از گذشت چند سال را در بر دارد.اسکالپ سر موهای طبیعی ابرو ی خود فرد را از بین نمیبرد و لابه لای موهای طبیعی طراحی میکند.

میکروپیگمنتیشن در عمق سطحی پوست انتقال میگیرد که کاملا طبیعی و ظریف جلوه میدهد و اصلا قابل تشخیص میکرو پیگمنتیشن نمی باشد و گویی که ابروهای فرد به طور طبیعی و ذاتی زیبا است جلوه میدهد. میکروپیگمنتیشن به دلیل داشتن سوزن نازک خود،به بافت ها آسیب وارد نمیکند .

میکروپیگمنتیشن توانسته است از همه ی روش های قبلی خود به دلیل مزایای بالایش برتری چشم گیری حاصل کند و همه را به سمت خود جذب کنند.زیرا همه رنگ استاندارد را به رنگ های نا استاندارد ترجیح میدهند و روشی که طبیعی جلوه میکند و ظاهری طبیعی را میسازد میپسندند. میکروپیگمنتیشن بر خلاف روش های قبلی حالت ماژیکی ندارد و قابل تغییر نیز می باشد.

میکرواسکالپ روز به روز به مخاطبان خود افزوده میکند و کامل ترین روش زیبایی ابرو در دنیای امروز در سرتاسر جهان شناخته شده استن.

عوارض میکروپیگمنتیشن

اسکالپ ابرو اگر در مرکزی معتبر به همراه متخصصی ماهر صورت گیرد.خوشبختانه هیچ عوارضی را برای هیچ شخصی به همراه ندارد.میکرواسکالپ  روشی است که تا کنون هیچ گزارشی را بر نارضایتی مصرف کنندگان از آن نداشته و روشی معتبر در دنیا شناخته شده است.

هزینه اسکالپ ابرو

میکروپیگمنتیشن به مقرون به صرفه بودن نسبت به کیفیت و مزایای خود معروف است.

هزینه میکرواسکالپ ابرو بستگی به میزان مواد مصرف شده برای افراد میباشد و طبق مواد مصرفی محاسبه میگردد.و در جلسه ی مشاوره طبق نیاز مواد شخص،هزینه گفته میشود.

تبلیغات متنی

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا