روانشناسی

نظر افراد مشهور در خصوص اختلالات روانی

نظر افراد مشهور در خصوص اختلالات روانی

آرسینه : در ارتباط با اختلا لات روانی پیش داوری هایی شده که این پیش داوری ها در ارتباط با اختلالات روانی باعث شده تا افراد زیادی به روانپزشک ها مراجعه نکنند .در وب سایت هافینگتن پستی انتشار پیدا کرد که در آن گفته افراد مشهور در زمینه اختلالات روانی نوشته شده و این افراد در تلاش هستند تا مردم برای حل مشکلات روانی تشویق کنندد. با ما همراه باشید.

کریستین بل

کریستین بل ، بازیگر : درباره مشکلات روحی داغ ننگ بزرگی وجود دارد، و نمی‌توانم سر و ته ماجرا را تشخیص بدهم که چرا چنین نگاهی وجود دارد. اضطراب و افسردگی نمی‌گذارند آدم موفق شود. هرکسی هم ممکن است به آن مبتلا شود، فرقی هم ندارد که چقدر موفق است.

هیلاری کلینتون

هیلاری کلینتون : نسل بعد باید بداند که سلامت روان بخش مهمی از سلامت کلی انسان است و کمک گرفتن برای حل آن، نه شرمندگی و نه انگ دارد و نه مانعی سر راه آن وجود دارد.

باراک اوباما

باراک اوباما ، رییس جمهور آمریکا : اگر پایت بشکند، به دکتر مراجعه می‌کنی تا درمان شوی. اگر حس کنی چیزی در درونت زخم خورده، درست مثل جراحت فیزیکی است. باید کمک بگیری. این نشانه ضعف نیست…

سارا جسیکا پارکر

سارا جسیکا پارکر ، بازیگر : مثل هر چیز دیگری، تا وقتی که درباره‌اش حرف نزنی، مثل بادکنکی هستی که باد کرده و هوای زیادی در آن جمع شده. فقط به یک نفر نیاز داری تا کمک کند کمی از آن بیرون بریزد
منبع : شفا آنلاین

تبلیغات متنی

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا