رپورتاژ آگهی

دندانپزشکی در کرج

بهترین دندانپزشکی در کرج کدام است؟ ویژگی های دندانپزشکی فرایش در کرج چیست؟ خدمات این کلینیک چه می باشد؟ اگر می خواهید که در رابطه با دندانپزشکی در کرج و کلینیک فرایش اطلاعات مناسبی به دست آورید، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

دندانپزشکی ها در تمامی سطح شهر به وفور یافت می شوند و مراکز و کلینیک های مختلفی در شهر تهران و کرج به این منظور وجود دارد. اما باید توجه داشته باشید که تمامی مراکز دنداپزشکی و یا کلینیک ها از شرایط یکسانی برخوردار نیستند بلکه آنها در ارائه خدمات و تجهیزات و نحوه درمان با هم تفاوت هایی دارند.

این مساله باعث میشود که برای انتخاب یک کلینیک دندانپزشکی به دقت زیادی نیاز باشد تا ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن انجام شود و اشخاص از روند درمانی خود رضایت کافی داشته باشند.

به همین دلیل دندانپزشکی در کرج و بهترین دندانپزشکی در کرج را میتوان به عنوان یک مساله مهم تلقی کرد.

بهترین دندانپزشکی در کرج

در شهر کرج همانند شهرهای دیگر به وفور میتوان دندانپزشکی پیدا کرد اما بهترین دندانپزشکی در این شهر را میتوان دندانپزشکی فرایش نام برد که در عظیمیه کرج واقع شده و توسط دکتر فراز تیموری اداره می شود.

این دندانپزشکی در تهران نیز شعبه دارد و کسانی که قصد داشته باشند در تهران تحت درمان قرار گیرند، میتوانند به شعبه تهران این مجموعه مراجعه کنند.

کلینیک فرایش در کرج و تهران از جدیدترین تجهیزات دندانپزشکی برای درمان بیماری های مختلف بهره می برد و دندانپزشکی با لیزر که یک روش کاملا جدید است را برای بیماران به کار می گیرد.

 

دندانپزشکی در کرج

خدمات دندانپزشکی فرایش در کرج

دندانپزشکی فرایش کرج و یا فرایش تهران خدمات دندانپزشکی مختلفی از قبیل زیر را به شما عزیزان ارائه میدهد:

ایمپلنت دندان

ایمپلنت در کرج از جدیدترین روش ها برای جایگزینی دندان های از دست رفته است که در این روش از پایه تیتانیومی استفاده می شود و این پایه در داخل استخوان فک قرار می گیرد و سپس بر روی آن روکش ایمپلنت قرار داده می شود. ایمپلنت یکی از روش های پیچیده است که به مهارت زیادی نیاز دارد به همین دلیل باید در انتخاب دندانپزشکی در کرج در این زمینه دقت بسیار داشت.

جراحی لثه

جراحی لثه در کرج در بسیاری از مواقع مورد نیاز واقع می شود. به عنوان مثال: برای کشیدن دندان عقل نهفته و یا قرار دادن ایمپلنت در دهان به جراحی لثه نیاز است و علاوه بر آن زمانی که شخصی از بافت لثه کافی برای ایمپلنت برخوردار نباشد، باید برای او جراحی پیوند لثه انجام شود.  به غیر ازاین موارد در بسیاری از مواقع دیگر نیز به جراحی لثه نیاز می شود.

کامپوزیت

کامپوزیت از جمله روش هایی است که به منظور ترمیم دندان به کار می رود و روکش های کامپوزیتی جایگزین دندان های طبیعی می شوند.

سفید کردن دندان ها و یا بلیچینگ

کدر شدن دندان ها و جرم گرفتن آنها از جمله مشکلاتی است که نه تنها افرادی که بهداشت دهان و دندان را رعایت نمی کنند با آن مواجه می شوند بلکه کسانی که بهداشت دهان و دندان خود را رعایت می کنند نیز از بروز این مشکل در طی زمان رنج می برند.

سفید کردن دندان ها و یا بلیچینگ که در کلینیک فرایش انجام می شود، روشی است که به کمک آن میتوان زیبایی دندان ها را حفظ کرد و جرم های به وجود آمده بر روی دندان را از بین برد.

دندانپزشکی کودکان

دندانپزشکی در کرج شاخه کودکان با بزرگسالان بسیار متفاوت است و مشکلات دندانی کودکان باید توسط دندانپزشک متخصص کودک انجام شود. خوشبختانه کلینیک فرایش خدمات دندانپزشکی کودک را نیز به شما هموطنان عزیز ارائه میدهد.

لمینت

لمینت از دیگر روش های ترمیم دندان و جایگزینی دندان از دست رفته محسوب می شوند که امروزه به میزان زیادی برای این منظور به کار می روند. لمینت دارای انواع مختلفی است و تمامی انواع آن در فرایش به کار می رود.

پر کردن دندان

پر کردن دندان از متداول ترین اموری است که در شاخه دنداپزشکی انجام می شود. زمانی که دندان خراب شود و با درد مواجه شود، در صورتی که خرابی آن به میزان زیادی پیشرفت نکرده باشد، پزشک فضای آسیب دیده را از دندان تخلیه می کند و مواد پر کردن دندان را به جای آن جایگزین می کند تا از دندان طبیعی بتوان به مدت بیشتری بدون جایگزین کردن آن استفاده کرد.

درمان ریشه دندان

درمان ریشه دندان زمانی مورد نیاز واقع می شود که عفونت و یا خرابی دندان به ریشه آن سرایت کرده باشد و به عصب کشی دندان نیاز باشد. این امور درمانی نیز در کلینیک فرایش کرج برای شما همشهری های عزیز ساکن کرج امکان پذیر خواهد بود.

مزایای دندانپزشکی فرایش در کرج

دندانپزشکی فرایش در کرج از مزیت های زیادی برای بیماران برخوردار است که این مزایا عبارتند از:

 • ارائه انواع خدمات دندانپزشکی
 • استفاده از بهترین تجهیزات در این زمینه
 • استفاده از جدیدترین روش های درمانی
 • به کار بردن بهترین متریال برای برطرف کردن مشکلات دندانی
 • انجام کلیه امور درمانی زیر نظر بهترین متخصصین دندانپزشکانی
 • دریافت هزینه و ویزیت مقرون به صرفه از بیماران
 • امکان استفاده از بیمه درمانی مناسب
 • سهولت رفت و آمد به این کلینیک
 • و…

هزینه دندانپزشکی در کرج

هزینه دندانپزشکی در کرج برای همه افراد یکسان نیست بلکه هزینه انجام این کار به مسائل مختلفی وابسته است و بر اساس آن تعیین می شود. با این وجود تمامی افرادی که قصد اطلاع از هزینه دندانپزشکی را دارند باید ابتدا به پزشک مراجعه کنند تا میزان هزینه مورد نیاز برای درمان آنها مشخص شود.

مسائل موثر در هزینه دندانپزشکی در کرج

از مهم ترین مسائلی که در هزینه دندانپزشکی در کرج موثر هستند، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • بیمه خدمات درمانی مربوط به دندانپزشکی
 • مشکل دهان و دندان موجود در هر شخص
 • روشی که برای درمان استفاده می شود
 • تجهیزاتی که برای درمان به کار می روند
 • کلینیک دندانپزشکی که به این منظور انتخاب می شود
 • متریال به کار رفته برای درمان هر شخصی
 • پزشک معالج
 • و….

بخش پایانی

در بخش پایانی این مطلب توصیه می کنیم که بهترین دندانپزشکی در کرج را انتخاب کنید و تحت درمان قرار بگیرید تا شرایط ایده آلی داشته باشید و از نتیجه درمان خود رضایت کافی داشته باشید.

علاوه بر آن در صورت مراجعه به بهترین مراکز درمانی از ایجاد عارضه نیز جلوگیری به عمل خواهد آمد.

تبلیغات متنی

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا