رپورتاژ آگهی

بهترین مرکز کارت تخفیف در تهران و کرج | کارت تخفیف رهایش

امروزه انجام امور پزشکی در زمینه های مختلف خصوصا در زمینه دندانپزشکی دارای هزینه های بسیار بالایی هستند و برای انجام تمامی این امور پزشکی مانند برخی از خدمات دندانپزشکی نمی توان از بیمه های درمانی استفاده کرد، زیرا بیمه های درمانی تمامی امور مربوط به خدمات پزشکی را تحت پوشش قرار نمی دهند.

با توجه به این مسائل انجام امور مختلف پزشکی برای بسیاری از مردم جامعه سخت می شود و پرداخت هزینه های مورد نیاز برای این خدمات ممکن است که از عهده هر کسی بر نیاید.

پس با این وجود باید چه کار کرد؟ آیا راه چاره ای برای این مسائل و مشکلات وجود دارد؟

چگونه می توان شرایطی را فراهم کرد که تمامی افراد موجود در جامعه خصوصا اقشار ضعیف تر بتوانند از پس این مخارج و هزینه های درمانی بر آیند؟

کارت تخفیف پزشکی در تهران

کارت تخفیف در تهران شیوه ای جدید و خلاقانه است که با استفاده از آن می توان به کاهش هزینه های پزشکی و دندانپزشکی پرداخت و میزان سلامت و بهداشت موجود در جامعه را با استفاده از آن کاهش داد و باید بگوییم که با استفاده از این کارت های تخفیف خدمات ارائه شده توسط بیمه های درمانی کامل تر می شوند.

شیوه عملکرد این کارت تخفیف به صورتی است که با دریافت مبلغ کمی به صورت سالیانه، انجام خدمات دندانپزشکی را به میزان 50 درصد کاهش می دهد و خوشبختانه خدمات تحت پوشش این کارت تخفیف در برگیرنده تمامی خدمات دندانپزشکی از قبیل: زیبایی و درمانی است.

با استفاده از کارت تخفیف پزشکی و دندانپزشکی می توان به کلینیک ها و یا مطب هایی مراجعه کرد که به صورت معتبر و پیشرفته هستند و از تجهیزات و امکانات پیشرفته بهره می برند.

کارت تخفیف
کارت تخفیف

مزایای استفاده از کارت تخفیف پزشکی و دندانپزشکی چیست؟

  • کاهش دادن 50 درصد از هزینه های مورد نیاز برای امور دندانپزشکی:

کارت تخفیف پزشکی و دندانپزشکی با دریافت کردن مبلغ بسیار کمی به صورت سالیانه، تمامی خدمات دندانپزشکی مانند: زیبایی و درمانی را با 50 درصد تخفیف در تهران و البرز برای مردم عزیزمان فراهم می کند.

  • فراهم شدن امکان استفاده بدون سقف از خدمات دندانپزشکی:

از جمله مهم ترین مزیت های دریافت این کارت را می توان چنین بیان کرد که با استفاده از این کارت برای دریافت خدمات دندانپزشکی هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و تا زمانی که این کارت دارای اعتبار باشد، می توان به راحتی از خدمات مورد نظر استفاده کرد.

  • امکان پرداخت کردن اقساطی برخی از هزینه های دندانپزشکی:

با بهره گرفتن از این کارت ها چنین امکانی برای مشتریان فراهم می شود که برخی از هزینه های مربوط به دندانپزشکی را به صورت اقساطی پرداخت نمایند و اقساط آن را در چند دوره در طی فرآیند درمان پرداخت کرد.  با این وجود می توان با استفاده از این کارت خدماتی مانند: ارتودنسی و ایمپلنت که دارای هزینه بالایی هستند را به صورت اقساطی انجام داد.

 

  • در بر گرفتن خدمات دندانپزشکی با کیفیت که در مطب های خصوصی توسط دندانپزشکان حرفه ای انجام می شود:

بسیاری از افراد می پندارند که خدمات ارائه شده توسط این کارت ها به گونه ای است که شرایط خوبی را در خصوص درمان در بر نمی گیرد و از تجهیزات مناسب و دندانپزشکان حرفه ای با استفاده از آن بهره گرفته نمی شود.

اما خوشبختانه باید بگوییم که خدماتی که توسط کارت های تخفیف پزشکی و دندانپزشکی برای مشتریان انجام می شوند، همگی در مطب ها و کلینیک های خصوصی و با استفاده از دستگاه های مجهز انجام می شوند.

مراکز درمانی طرف قرار داد با این کارت ها دارای شرایط خوبی از نظر بهداشتی هستند و در شرایط بسیار عالی قرار دارند. همچنین لازم به ذکر است که پزشکان برای ارائه خدمات به بیمار هیچ گونه تفاوتی را با بیمار های عادی قائل نمی شوند و تمامی مراحل را به خوبی و با کیفیت بسیار عالی برای بیمار انجام می دهند.

  • ارائه دادن خدماتی علاوه بر دندانپزشکی و در حوزه های دیگر:

از جمله مزایای دیگر این کارت ها را می توان توانایی استفاده از سایر خدمات با ویژگی های این کارت نام برد که این خدمات عبارتند از: خدمات مربوط به پوست و مو و زیبایی، خدمات مربوط به مشاوره و روان شناسی و همچنین خدمات رفاهی و تفریحی

  • توانایی انتخاب کردن نزدیک ترین دندانپزشکی ها در کمترین زمان ممکن:

مطب هایی که طرف قرارداد با کارت تخفیف پزشکی و دندانپزشکی هستند، به گونه ای انتخاب شده اند که در همه نقاط تهران و کرج به صورت پراکنده وجود داشته باشند تا افراد در صورت بروز مشکل بتوانند به راحتی و در کمترین زمان خود را به مراکز درمانی مورد نظر برسانند.

 

کارت تخفیف پزشکی در کرج

برای اینکه در بین انواع کارت تخفیف در کرج بتوان بهترین آن را انتخاب کرد باید آن ها را به دقت مورد بررسی قرار داد و طرح های آن ها را بررسی کرد. همچنین باید در رابطه با پزشکانی که طرف قرارداد با این کارت هستند و میزان مهارت و تخصص آنها اطلاع کسب کرد.

در صورتی که شخص از نیاز های خود اطلاع کامل داشته باشد و برای دریافت کارت اقدام کند، می تواند انتخاب بهتری را انجام دهد که با نیاز های او همخوانی بیشتری داشته باشد.

آیا خدمات دیگری که توسط کارت تخفیف پزشکی و دندانپزشکی تحت پوشش قرار می گیرند از ویژگی های خوبی برخوردار هستند و یا خیر؟

در رابطه با این موضوع باید خدمت عزیزانی که قصد تهیه رهایش کارت  را دارند و می خواهند که با استفاده از آن از امتیازات خدمات دیگر نیز بهره مند شوند، بگوییم که خوشبختانه تمامی استخر هایی که با این کارت طرف قرارداد هستند، دارای تمامی جواز های مورد نیاز در رابطه با تمیز بودن استخر، آب و محیط مربوطه هستند و از امکانات کاملا استاندارد مانند: سونا، جکوزی و سرسره آبی در داخل آنها استفاده شده است.

شماره های تماس :

۰۲۱۸۸۰۴۳۸۸۰
۰۲۱۸۸۰۴۳۸۶۰
۰۲۱۸۸۰۴۳۹۴۳
۰۲۱۸۸۰۴۳۹۴۵

پشتیبانی تهران و البرز : داخلی ۱۰۵ و۱۰۳ و ۱۰۸

امور مشترکین : داخلی۱۰۲

سرپرستی : داخلی ۱۰۴

بازرسی و رسیدگی به شکایات : داخلی۱۰۱

قرارداد (سازمان و ارگانهای دولتی و خصوصی ) : داخلی۱۰۶

پشتیبانی استانها : ۰۹۱۲۰۵۷۳۲۷۵

تبلیغات متنی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا