جهانگردی

سفر به ژاپن و استفاده از پر کاربردترین جملاتی که به شما کمک میکند

سفر به ژاپن و استفاده از پر کاربردترین جملاتی که به شما کمک میکند

برای سفری شگفت انگیز به ژاپن و دین جاذبه های گردشگری ژاپن و مراکز خرید آن شما ملزم حداقل جملات عام هستید که بتوانید بهتر از آنچه که هست از این سفر لذت ببرید . آیا با ژبان ژاپنی آشنا هستید ؟ از اصلاحات رایج و جملات پر کاربرد آن چه مقدار میتوان بهره برد ؟ با ما همراه باشید تا با برخی از آنها آشنا شوید.

زبان ژاپنی

زبان ژاپنی : از میان زبان های کشورهای مختلف، پادگیری زبان چینی شاید سخت ترین آنها باشد ولی زبان ژاپنی را هم دست کم نگیرید. یادگیری این زبان به سال ها تمرین و آموزش نیاز دارد. اما برای سفر به کشور دیدنی ژاپن، این جملات و اصطلاحات اولیه به خوبی نیاز شما را برای برقراری ارتباط با مردم و آداب و رسوم این کشور کهن، برطرف خواهد کرد.
در زبان ژاپنی از سه سری الفبا به نام‌های کانجی، هیراگانا و کاتاکانا استفاده می‌شود که آشنایی و استفاده از آن‌ها می‌تواند کمی سردرگم کننده باشد. نوشتن با الفبای ژاپنی اصلا آسان نیست به صبر و تمرین زیادی نیاز دارد. البته نوآموزان خارجی زبان ژاپنی در مراحل اولیه‌ی آموزش از الفبای لاتین برای نوشتن کلمات ژاپنی استفاده می‌کنند که این نوع رسم‌الخط رومانجی نامیده می‌شود. برای مسافرت‌های کوتاه‌مدت به ژاپن نیازی به نگرانی در مورد این پیچیدگی‌ها و مشکلات نیست و تنها با آموختن مفهوم و تلفظ صحیح کلمه‌ها و عبارات کاربردی می‌توان نیازهای اولیه را مرتفع نمود.

کاربردی‌ترین اصطلاحات و عبارات ژاپنی را با ایران نیهون همراه باشید . بروی لینک کلیک کنید و سفری آسوده را در ژاپن سپری کنید

ویزای کانادا

تبلیغات متنی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا