دانستنی ها

داروخانه آنلاین PillPack و دسترسی آمازون به اطلاعات دارویی کاربران

داروخانه آنلاین PillPack  

آمازون با یک میلیارد دلار PillPack را تصاحب و وارد حوزه داروخانه‌ های آنلاین شد. داروخانه‌ آنلاین PillPack فرصت خوبی در اختیار آمازون قرار می‌دهد تا بتواند مشتریان داروخانه‌های محلی را نیز جذب کند و بازار خوبی برای خود شکل دهد. در ادامه با آرسینه همراه باشید.

دسترسی آمازون به اطلاعات دارویی مشتریان داروخانه آنلاین

آمازون یکی از بزرگ‌ترین و خوش‌آوازه‌ترین فروشگاه‌های خرده‌ فروشی آنلاین و اینترنتی در جهان است که دفتر مرکزی آن در ایالات متحده آمریکا مستقر شده است.

پس از آنکه آمازون در زمینه‌های مختلف موفق شد به دستاوردهای بزرگی دست پیدا کند؛ حالا به نظر می‌رسد که به عرصه خرید و فروش دارو و محصولات پزشکی و درمانی نیز وارد شده است و می‌خواهد با دریافت اطلاعات سلامت و بهداشت کاربران و مشتریان کمک به‌سزایی به آن دسته از بیمارانی که در تلاش برای دسترسی به برخی از داروهای خاص هستند، کند.

آمازون پس از عقد قرارداد یک میلیارد دلاری با داروخانه آنلاین PillPack به نسخه‌های مشتریان دسترسی یافت تا بتواند داده‌های خود را تکمیل‌تر کند و به خوبی وارد قلمروی دارو و درمان شده و به تحلیل آماری دقیق‌تری اقدام کند.

رفتارشناسی‌هایی که تاکنون توسط تیم‌های تخصصی آمازون صورت گرفته است، به این شرکت بزرگ آمریکایی کمک کرده است تا بتواند درآمد و سودآوری خود را به مرز ۱۷۸ میلیارد دلار در سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی برساند.

جولی راس – یکی از نمایندگان سازمان تنظیم مقررات بهداشت و درمان در اورلند پارک – در این باره می‌گوید: آمازون با بررسی، تحلیل و دسترسی به نسخه‌های دارویی بیماران، اطلاعات شخصی و مهمی را بدست می‌آورد که از آن طریق می‌تواند دریابد چه کسی دچار چه بیماری است. بدین ترتیب، امنیت اطلاعات و حفاظت از حریم خصوصی کاربران برای آمازون از همیشه پررنگ‌تر می‌شود.

آمازون با تصاحب داروخانه آنلاین PillPack، به اطلاعات و نسخه‌های کاربران این داروخانه‌ آنلاین در ۴۹ ایالت آمریکا دسترسی کاملی دارد. به نظر می‌رسد که آمازون پس از تصاحب این داروخانه آنلاین می‌تواند نام آن را داروخانه آنلاین آمازون تغییر دهد و با حفظ اطلاعات خصوصی و حریم شخصی کاربران، نظر مشتریان زیادی را در سراسر جهان به سوی خود جلب کند و به افزایش درامد بی سابقه دست یابد.

تبلیغات متنی
دکمه بازگشت به بالا