پوست و مو

‎اسکالپ سر چیست و چه کاربردی دارد؟

‎اسکالپ سر چیست و چه کاربردی دارد؟

‎اسکالپ سر

‎اسکالپ فضای آناتومیکالی است که از جلو به صورت و از اطراف به گردن محدود می شود. این پوشش دارای پنج لایه است که حروف لاتین این پنج لایه نام  اسکالپ را تشکیل می دهند. موی سر، در بیرونی ترین لایه اسکالپ رشد می نماید. با آرسینه همراه باشید.

اسکالپ سر (میکرواسکالپ) برای پر کردن جاهای خالی سر به استفاده از پیگمنت است که بصورت نقطه ای است و جلوی سر با سوزن ۱ و برای عقب سر سورن ۳ سر و ۵ سر و اگر به نقطه ای برسد که مو وجود داشته باشد نقطه ها تبدیل به هاشور می شود.

در این روش با قرار دادن رنگ دانه ها داخل پوست باعث می شود که برخی نقاطی که کم پشت و مو ندارد پوشیده شود و طاهری مطلوب را بدست بیاورد. باید بدانید که این روش بهترین کاربرد برای پوشاندن زخم ها بعد از عمل کاشت مو است که جاهای بخیه پوشیده شود.

از اسکالپ یا میکرواسکالپ سر  چه کسانی استفاده می کنند؟

– افرادی که دچار کم پشتی مو هستند

– افرادی که از طاسی رنج می برند

– پوشاندن زخم های ناشی از عمل و یا اسکار شکستگی در ابرو و سر قسمتی از موهایشان دیگر رشد نمی کند

– افرادی که دارای طاسی موضعی هستند

– افرادی که پس از کاشت مو  می خواهند جای زخم و بخیه ها را بپوشانند.

– اصلاح خطوط رویش مو

– شبیه سازی مو در ناحیه ریش و سیبیل

انواع روش های اسکالپ سر

تتوی پوست سر

میکروپیگمنتیشن

اس‌ ام‌ پی

مراقبت بعد ازاسکالپ سر

هنگامی که اسکالپ سر انجام می دهید لازم است از آن مراقبت نیز بکنید باید بدانید که بعد از انجام اسکالپ یا هاشور سر شامل نداشتن استحمام ،استخرو سونا تا ٣روز و و نبودن در معرض مستقیم نور آفتاب می باشد، از پماد خیلی استفاده نکنید چون  کف سر خودش تولید چربی می کند که برای پوست های چرب بهتر است که تمیز نگه داشته شود و برای گرفتن چربی پوست سر از صد عفونی کننده ها بهره ببرید.

 

شما می توانید جهت برآورد هزینه و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۵۲۱۵۶۹۱۶ تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.
آرسینه
آرسینه جدیدترین و بروز ترین مطالب در حوزه های تغذیه, روانشناسی, پوست ومو, گردشگری, فرهنگی, سبک زندگی, تکنولوژی, تناسب اندام, رژیم غذایی, بیماری های نادر و.. آرسینه همواره سعی بر بهبود هر چه بهتر کیفیت محتوا خواهد بود.