دانستنیهای تکنولوژی

چرا تبلیغات در تلگرام

چرا تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در تلگرام

تلگرام یکی از شبکه های اجتماعی های پرمخاطب و پر بازدید پیام رسان می باشد و یکی از مزیت های آن امکان معرفی و تبلیغات در تلگرام است

روشی که ما برای دیده شدن در تلگرام در نظر گرفته ایم بدین شکل است که تبلیغات شما در کانال های محبوب و موفق نمایش گذاشته می شود و افرادی که در آن کانال ها عضو هستند تبلیغ شما را می بینند.

این تبلیغ متشکل از بنر تبلیغاتی (عکس)، متن مورد نظر، شماره تلفن و لینک دلخواه شما می باشد.

طبق آمار تا کنون بسیاری از برند های معروف توانسته اند از طریق تبلیغات در تلگرام کسب و کار موفقی را راه اندازی کرده و درآمد خوبی را کسب کنند. چرا شما یکی از این برندها نباشید؟

ویژگی های پکیج های تلگرام آتریاد:
بازدهی بالا و هدفمند
قیمت مناسب
نتیجه آماری واقعی
موضوعات مختلف پکیج ها با توجه به رسته کاری شما
پشتیبانی آنلاین به صورت شبانه روزی

چرا تبلیغات در تلگرام

همانطور که می دانید میلیون کاربر ایرانی در کانال های تلگرامی عضو هستند در تبلیغات بازدیدی، پست تبلیغاتی شما در بهترین کانال های تلگرام و در معرض نمایش میلیون ها کاربر قرار گرفته می شود و هزینه آن بر اساس تعداد دفعات بازدید محاسبه می‌گردد در نتیجه علاوه بر بازدهی بالا هزینه مناسبی دارد . محتوای تبلیغاتی شما می تواند عکس، متن، کلیپ یا گیف بوده و شامل شماره تماس و لینک کانال یا سایت باشد. با تبلیغات بازدیدی می توانید تبلیغ خود را به طور وسیع در تلگرام منتشر کرده و برند خود را محبوب سازید.

 

تبلیغات در تلگرام ایندرامهر

ارسال پاسخ

آرسینه
آرسینه جدیدترین و بروز ترین مطالب در حوزه های تغذیه, روانشناسی, پوست ومو, گردشگری, فرهنگی, سبک زندگی, تکنولوژی, تناسب اندام, رژیم غذایی, بیماری های نادر و.. آرسینه همواره سعی بر بهبود هر چه بهتر کیفیت محتوا خواهد بود.