جهانگردیگردشگری

پنانگ، یک مقصد گردشگری متفاوت در مالزی

پنانگ، یک مقصد گردشگری متفاوت در مالزی

پنانگ، یک مقصد گردشگری متفاوت در مالزی

شهرهای بسیار زیبایی در دنیا وجود دارند که از هر نظر فوق العاده هستند و زیبایی ها و مکان های بی نظیری به لحاظ گردشگری را دارا می باشند. یکی از این شهرها که در کشور مالزی قرار دارد و البته کمتر مورد توجه قرار می گیرد، پنانگ است.

پنانگ، یک مقصد گردشگری متفاوت در مالزی

پنانگ بدلیل برخورداری از سواحل شنی معروف خود، معماری سبک کهن و دوران مستعمراتی، غذاهای خوشمزه و البته فرهنگ مختلط مردم خود باعث شده که به قطب بی نظیر گردشگری در مالزی تبدیل شود. بد نیست بدانید که این جزیره توسط کانال کشتیرانی از ساحل غربی سرزمین اصلی مالزی جدا شده است.

 

پنانگ، یک مقصد گردشگری متفاوت در مالزی

در این مقاله قصد داریم به معرفی چند مکان گردشگری زیبای پنانگ بپردازیم:

مزرعه پروانه ها

مزرعه پروانه ها در حقیقت اولین مزرعه پروانه های استوایی در جهان است که شامل بیش از ۴ هزار پروانه از گونه های مختلف می باشد. از ویژگی های این مزرعه که می توان بدان اشاره نمود این است که زمین گسترده و سرپوشیده این مکان باعث شده تا پروانه ها در محیط سرسبز و گلکاری شده آن پرواز کنند و در کنار بازدید خانواده ها در تور مالزی از این مکان، محققان بر روی این جانوران تحقیقات علمی انجام دهند.

 

تپه پنانگ

این منطقه هر روزه بسیاری از گردشگران را از گرمای استوایی نجات داده است و منظره زیبایی از دریا و اطراف جزیره را در اختیار آنها قرار می دهد. تپه پنانگ در ۸۸ متری سطح دریا قرار گرفته است و شما در صورت داشتن توان بدنی مناسب می توانید از بودن در دامان طبیعت این منطقه لذت ببرید و لحظات خوبی را تجربه کنید.

پنانگ، یک مقصد گردشگری متفاوت در مالزی

 

موزه اسباب بازی ها

اگر قصد دارید تا تجربه ای شیرین در پنانگ داشته باشید به موزه اسباب بازی های پنانگ بروید. شاید برای ‌تان جالب باشد که بدانید این موزه به عنوان بزرگترین موزه اسباب بازی در سرتاسر جهان شناخته شده است که با بیش از صد هزار برند معروف جهانی از اسباب بازی های خود به عنوان مکانی بسیار محبوب و دیدنی در پنانگ مالزی به شمار می آید که روزانه سیل زیادی از مسافران و گردشگران را جذب خود می کند.

اگر به پنانگ سفر کردید حتما به این موزه هم سری بزنید. شاید جذاب ترین مکانی که در هر سفری برای کودکان‌تان وجود داشته باشد، محیطی همچون شهربازی است که در پنانگ موزه اسباب بازی ها چیزی شبیه به همین مکان جذاب گردشگری است.

معبد چایا مانگ کالارام

یکی از بزرگترین معابد تایلندی که در پنانگ قرار دارد، معبد چایا مانگ کالارم می باشد. معروفیت این معبد بیشتر به خاطر مجسمه طلایی بزرگ بودا است که در آن وجود دارد که طرز قرار گرفتن آن نشانه صلح و آزادی مطلق در جهت روشن فکری می باشد.

 

پنانگ، یک مقصد گردشگری متفاوت در مالزی

باتو فرینگی

سواحل معروفی هم در پنانگ وجود دارند که شما می توانید لحظات مفرحی را در آن ها تجربه کنید؛ باتو فرینگی یکی از مشهورترین این سواحل می باشد.

از ویژگی های این ساحل قرار گرفتن هتل های متعدد در کنار آن و فراهم بودن امکانات تفریحی و رفاهی برای ورزش های آبی چون غواصی و اسکی روی آب است، بعلاوه کافه های ساحلی نیز آب میوه های بسیار لذیذ استوایی را در اختیار شما قرار می دهند. از دیگر تفریحات محبوبی که در این سواحل می توان انجام داد باید به اسب سواری اشار کرد که محبوبیت خاص خود را دارد. شما می توانید سفر خاطره انگیز خود به پنانگ را با آژانس کاروانیک انجام دهید تا لذت سفری فراموش نشدنی را تجربه کرده و همواره بخاطر بسپارید.

جورج تاون

در پایان یکی دیگر از مناطقی که به شما پیشنهاد می کنیم از آن دیدن کنید، جرج تاون است. این شهر جزء آثار جهانی یونسکو قرار گرفته است. جورج تاون امروزه بسیار مشهور شده است و به نوعی مرکز تجاری و اداری جزیره پنانگ به حساب می آید و از همه مهم‌تر اینکه اغلب جاذبه های توریستی پنانگ در محدوده جورج تاون قرار گرفته اند.

پنانگ، یک مقصد گردشگری متفاوت در مالزی

منبع:

http://velas.mihanblog.com

ویزای کانادا

ارسال پاسخ

آرسینه
آرسینه جدیدترین و بروز ترین مطالب در حوزه های تغذیه, روانشناسی, پوست ومو, گردشگری, فرهنگی, سبک زندگی, تکنولوژی, تناسب اندام, رژیم غذایی, بیماری های نادر و.. آرسینه همواره سعی بر بهبود هر چه بهتر کیفیت محتوا خواهد بود.