پوست و مو

نگهداری و مراقبت های قبل از کاشت مو

مراقبت های قبل از کاشت مو

مراقبت های قبل از کاشت مو

مراقبت های قبل از کاشت مو به منظور آماده سازی شرایط روحی و بدنی برای انجام کاشت مو با کیفیت می باشد همان اندازه که مراقبت های بعد از کاشت مو مهم بوده مراقبت هاب قبل از کاشت مو نیز اهمیت دارد به ظور کلی توصیه ها و پرهیز ها در جلسه نخست توسط پزشک ارائه می شود که باید آنها را رعایت کرد.

قبل از کاشت مو

* حدود دو هفته قبل از کاشت مو از مصر ف سیگار، قلیان و هر گونهمواد مخدر خودداری کنید.

* تا قبل از روز کاشت مو اگر داروی خاصی مصرق می کنید آن را به اطلاع پزشک خود برسانید و در صورت صلاحدید پزشک آن را ادامه داده و قطع کنید.

* مشروبات الکی و قرص های توهم زا تا روز کاشت مو ممنوع می باشند.

* یکی از مهمترین مراقبت های قبل از کاشت مو انجام آزمایشات و تست های مربوطه می باشد که پس از انجام آن باید به رویت پزشک درآید.

* اگر به داروهایی مانند پنی سیلین، داروهای سر کننده و … حساسیت دارید حتما پزشک خود را مطلع کنید.

* در روز کاشت مو از آوردن لباس اضافی مانند تی شرت و … خودداری کنید.

* از دیگر مراقبت های قبل از کاشت مو می توان به کسب اطلاعات کامل در مورد کاشت مو و نحوه انجام کاشت مو اشاره کرد.

* قبل از روز کاشت مو مایعات و غذاهای مقوی استفاده کنید.

* چند مرتبه فشار خون خود را چک کرده و اگر بالا و یا پایین بود به پزشک اطلاع دهید.

* از پودرهایی مانند تاپیک و … در روز کاشت مو خودداری کرده و سر خود را قبل از مراجعه به کلینیک چندبار شامپو زده و بشویید.

مراقبت های قبل از کاشت مو

 

توجه

یکی از سوالات متداول کاشت مو زمان شروع توصیه ها می باشد توجه داشته باشید مراقبت های قبل از کاشت مو و توصیه ها باید حداقل دو هفته و حداکثر ۴۰ روز قبل از کاشت مو رعایت گردد

تذکر: توجه داشته باشید توصیه های یاد شده صرفا عمومی بوده و برای همه افراد صدق نمی کند زیرا شرایط بدنی و روش کاشت مو و همچنین پزشک معالج هر شخصی با شخص دیگر تفاوت دارد و بهتر است اصول و مقررات مراقبت های بعد از کاشت مو را از پزشک معالج خود جویا شوید

 

ارسال پاسخ

arsine
آرسینه جدیدترین و بروز ترین مطالب در حوزه های تغذیه, روانشناسی, پوست ومو, گردشگری, فرهنگی, سبک زندگی, تکنولوژی, تناسب اندام, رژیم غذایی, بیماری های نادر و.. آرسینه همواره سعی بر بهبود هر چه بهتر کیفیت محتوا خواهد بود.