گردشگریویزا

سفارت کانادا در ایران کجاست؟ به همراه آدرس و تلفن

سفارت کانادا در ایران کجاست؟

سفارت کانادا در ایران 

سفارت کانادا هیچ گونه فعالیتی در ایران ندارد و تعطیل است، و هرگونه فعالیت برای مهاجرت به کانادا و ویزای دائم کانادا و صدور ویزای موقت کانادا مثل: ویزای توریستی کانادا ، ویزای کار در کانادا و ویزای دانشجویی کانادا وجود ندارد. در ادامه با آرسینه همراه باشید.

آدرس سفارت کانادا در تهران ( در حال حاضر تعطیل است )

خیابان استاد مطهری، خیابان شهید سرافراز، پلاک ۵۷

صندوق‌پستى : ۴۶۴۷-۱۱۱۵۵

کدپستى : ۱۵۸۶۸

تلفن: ۸۱۵۲-۰۲۱

نمابر: ۸۸۷۵۷۰۵۴

ولی میتوان بصورت آنلاین به آدرس وب سایت http://www.iran.gc.ca رفته و درخواست پر کردن فرم را برای مهاجرت به کانادا و ویزای کاندا را داد و یا به کی از کشور های همسایه رفته و در سفارت آن کشور اقدام نماید .
برای درخواست ویزا به سایت ویزای الکترونیکی کانادا مراجعه کنید و فرم مربوطه را با دقت پر کنید. اطلاعات مهم درخواست شده در فرم می‌توان به کشور صادر کننده گذرنامه متقاضی، ملیت متقاضی، شماره گذرنامه، مشخصات کامل متقاضی است. سایر اطلاعات نیز مربوط به ویژگی‌های ظاهری، تمکن مالی و اطلاعات سفر است.
بعد از پایان مراحل البته با پرداخت هزینه و ارسال فرم باید ایمیل خودتان را چک کنید تا پس از ارسال فرم ایمیلی از طرف اداره مهاجرت کانادا برای شما ارسال می‌شود.

سفارت کانادا در ترکیه

در حالت دوم می توانید به یکی از کشور های همسایه (سفارت کانادا در ترکیه) سفر کنید و تمام مراحله سپری کنید.

آدرس سفارت کانادا در آنکارا

Kavaklıdere Mahallesi Atatürk Bulvarı no : 154 Çankaya / Ankara, Turkey

آدرس سفارت کانادا در استانبول

Cumhuriyet Caddesi Kök Apt. No:193 Sisli /, Istanbul, Turkey

2 دیدگاه

  1. سلام من کردستانی عراقم راننده یه لوردم پایه یه ک دارم میخام کارکونم کنداشوماژیتونی کاری برایه من بکونی ممنون میشم میرسی برایه هه مه چی ژماره موبایل۰۰۹۶۴۷۵۱۰۳۶۸۳۲

  2. سلام و خسته نباشید.من متاهل هستم و لیسانی حسابداری از طبس دارم و فعلا شغل ازاد دارم.علاقه زیادی به کشور کانادا دارم.در فکر و بررسی مهاجرت دارم.چطور میتوانم اقدام کنم.لطفا میشه راهنماییم کنید.

ارسال پاسخ

آرسینه
آرسینه جدیدترین و بروز ترین مطالب در حوزه های تغذیه, روانشناسی, پوست ومو, گردشگری, فرهنگی, سبک زندگی, تکنولوژی, تناسب اندام, رژیم غذایی, بیماری های نادر و.. آرسینه همواره سعی بر بهبود هر چه بهتر کیفیت محتوا خواهد بود.