بیماری های نادر

داروی سینورا میتواند به بیماران اتو ایمن کمک کند؟

داروی سینورا

داروی سینورا چیست؟

سینورا دارویی است که برای بیماری های اتو ایمن (خود ایمنی) ، بیماری های استخوانی (پوکی استخوان) ، بیماری های هورمونی (رشد هورمون ها) ، گوارشی ، مفصلی ، پوستی ، بیماری هایی نظیر نازائی و … کاربرد دارد.

یکی از مزیت های این دارو تزریقی – خوراکی آن بوده که سبب شده ، بیمارانی که جهت مصرف خوراکی یا بالعکس دچار مشکل هستند بتوانند گزینه دیگری را انتخاب کنند.
در حال حاضر اطلاعات تکمیلی و دقیق تری از این دارو در خبرگزاری ها و محافل عمومی مخابره نشده لیکن خبر افتتاح آن روز سه شنبه ۴ آبان ماه سال جاری رسما اعلام شد.

به نقل از خبرگزاری ایرنا روز سه شنبه ۴ آبان ماه در شرکت تولیدی تحقیقاتی سیناژن با حضور جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی کشور از داروهای جدید سینورا ، سینوپار ، سینال اف و سیناتروپین رونمایی شده و خط تولید آن افتتاح شد
این دارو کاملا ساخت ایران بوده و سالانه مانع خروج بیش از ۲۵۰ میلیون دلار ارز از کشور می شود.
لازم به توضیح است داروی جدید سینورا پس از گذراندن مراحل تحقیقات ، تولید ، پاسخ به درمان و عوارض تایید شده و در حال حاضر در حال تولید می باشد به گفته حامدی فر مدیر عامل شرکت سیناژن این دارو برای اولین بار در خاورمیانه تولید و به کشور های روسیه ، آمریکای لاتین ، ترکیه و … صادر شده و در صدد گرفتن ثبت و تاییدیه از اروپا و آمریکا می باشد.

گروه تحقیقاتی انجمن آلوپسی ایران پس از انتشار خبر رونمایی و تولید این دارو مصرانه پیگیر و در حال تکمیل کردن اطلاعات می باشد که ( آیا این دارو در درمان آلوپسی آره آتا موثر است یا خیر؟) لازم به توضیح است این گروه تحقیقاتی یافته های اولیه خود را در ” همین وبسایت و یا شبکه های اجتماعی رسمی انجمن ” به اطلاع شما عزیزان می رساند.

انجمن حمایت از بیماران آلوپسی آره آتا

آرسینه

1 دیدگاه

ارسال پاسخ

آرسینه
آرسینه جدیدترین و بروز ترین مطالب در حوزه های تغذیه, روانشناسی, پوست ومو, گردشگری, فرهنگی, سبک زندگی, تکنولوژی, تناسب اندام, رژیم غذایی, بیماری های نادر و.. آرسینه همواره سعی بر بهبود هر چه بهتر کیفیت محتوا خواهد بود.